EPSON EB-Z-10000
Projeksiyon Işık Gücü: 10.000 Ansi Lümen
Projeksiyon Çözünürlüğü: 1024x768
Projeksiyon Teknolojisi: LCD
Kontrast Oranı: 5000:1
Lamba Ömrü: 3000 Saat

Epson'un EB-Z10000 modeli 10.000 Ansi Lümen'lik muazzam projeksiyon ışık gücü ile tüm profesyonel uygulamalar için mükemmel bir seçimdir.
EB-Z1000 LCD projeksiyon cihazı 10000 Ansi lümen, XGA çözünürlükte olup net ve canlı görüntüler sunar. Epson'un 3LCD teknolojisi, gün ışığında bile canlı, doğal ve koyu siyah renkler sağlayan eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışıyla yüksek kaliteli görüntüler sunar.
Birlikte gelen lens: Projeksiyon cihazı isteğe bağlı gelen tüm Epson lensleriyle uyumlu olduğundan birinci sınıf uyarlanabilirlik sağlar.
Esnek: Esnek kurulum açısı hem ön hem de arka projeksiyon sistemlerinin gereksinimlerine uygundur. WiFi bağlantı özelliği her ortama entegrasyonu kolaylaştırmak için hem dikey hem de yatay olarak geniş lens shift aralığı ile bir arada bulunur. Ayrıca Epson EasyMP yazılımı ile ekran bölünme özelliği, Wi-Fi üzerinden çoklu PC projeksiyonu ve video akışları da sunar.
Teknolojik olarak gelişmiş: Yatay olarak dört projektöre ve dikey olarak iki projektöre kadar istiflemek için, ilk defa Kenar Kaynaştırma özelliğini getiriyor.
Yüksek kaliteli görüntüler: Epson'un Süper Çözünürlük özelliği her seferinde pürüzsüz, yüksek kaliteli görüntü sunar.
Kusursuz görüntüler: Nokta ve Yay Düzeltme özellikleri, dengesiz perdeler ve dahili test şablonlarının görüntü kalibrasyonunu kolaylıkla yapmasını sağlar.

En parlak: 10000 lm Beyaz ve 10000 lm Renkli Işık Çıkışı
Çalıştırma sıcaklığı: 0–50°C aralığında çalıştırma sıcaklığı
Faroudja'dan DCDi: Birinci sınıf DCDi geliştirme
Enstantane: Hızlı mekanik enstantane
Birlikte gelen lens: Lensle birlikte gelir
Epson's brightest and most technologically advanced projector yet
As the brightest product in Epson's range, the EB-Z10000 suits the needs of demanding large venues and is designed for installation in government and educational establishments, auditoriums, museums, conference or exhibition halls.
Brightest - Its 10,000 lumens delivers clear and vivid images at XGA resolution with ease.
Epson’s 3LCD technology ensures high-quality images with its equally high White and Colour Light Output for vivid, natural colours and deep blacks, even in daylight.
Lens provided - The projector offers first class adaptability, as it is compatible with all existing optional Epson lenses.
Flexible - The flexible installation angle caters for both front and rear projection systems. The WiFi connectivity combined with a wide lens shift range both vertically and horizontally make for easy integration into any environment.
And tap into Epson's EasyMP software to deliver split screen functionality, multi-PC projection and stream videos via WiFi.
Technologically advanced - It offers Edge Blending for the very first time, stacking up to four projectors horizontally and two vertically.
High quality images - Epson’s Super Resolution feature delivers a smooth, highquality image, every time.
Immaculate images - The Point and Arc Correction features allow for uneven screens and the built-in test patterns handle image calibration with ease.
KEY FEATURES
 • Brightest
 • 10,000 lumens White Light Output and
  10,000 lumens Colour Light Output
 • Operating temp
 • Wide 0- 50°C operating temperature
 • DCDi by Faroudja
 • Class leading DCDi enhancement
 • Shutter speed
 • Fast mechanical shutter speed
 • Lens provided
 • Comes with a lens
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>