EPSON EB-G7905U
Üstün görüntü kalitesi
Geniş mekanlarda güçlü sunumlar yapmanızı sağlayan bu kurulum projektörü, sunumların üstün kalitede ve olabilecek en iyi şekilde görüntülenmesini sağlar.
Epson'un kendi 3LCD teknolojisine ve eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışına sahip bu projektör, 7.000 lümen değerindeki parlaklığı ile WUXGA çözünürlüklü görüntülerin gün ışığında dahi canlı ve parlak görüntülenmesini sağlar.
Bir üst seviye görüntüleme deneyimi sunmak amacıyla bu projektör, 4K zenginleştirmesi sayesinde görüntülere olağanüstü netlik, berraklık ve ayrıntı kazandırır.
Kolay konumlandırma
İsteğe bağlı ultra kısa mesafeli (UST) lensler de dahil olmak üzere bir dizi yeni motorlu lensler ve hem yatay hem de dikey lens kaydırma özelliği sayesinde bu projektör 360⁰ kurulum esnekliğine sahiptir ve bu sayede ürünü istediğiniz herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.
Hızlı kurulum
Farklı en/boy oranlarında görüntüler yansıtırken ya da farklı lensler kullandığınızda hızlı erişimi sağlamak amacıyla, görüntü konumu, odaklama ve yakınlaştırma gibi projektör ayarlarını depolayan lens hafızası işlevi sayesinde hızlı başlangıç yapabilirsiniz.
Dikey projeksiyon modu lambayı değiştirmeden mümkün iken bölünmüş ekran özelliği iki farklı görüntünün yansıtılmasına izin verir.
Çok sayıda farklı sistemle entegrasyon için, HDMI, HDBaseT, DVI-D ve bileşen video girişleri bulunmaktadır.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>